کاشت مو در تهران؛ معرفی بهترین مرکز و دکتر کاشت مو

کاشت مو در تهران برای متقاضیان کاشت مو در شهرهای دیگر نیز به عنوان یک گزینه مهم و قابل بررسی به شمار می‌آید. افرادی که تحقیقات کافی کرده‌اند و به این نتیجه رسیده‌اند که کاشت مو برای بازیابی موهای از دست رفته سر یا صورت بهترین گزینه است، قطعا به دنبال کلینیکی با بیشترین نمونه کار کاشت مو، تجهیزات تخصصی و به روز مطابق با آخرین متدهای روز دنیا هستند. شاید احتمال آنکه کلینیکی پیدا شود که خدمات کاشت موی طبیعی را با این خصوصیات انجام دهد، در کلینیک‌های شهر تهران بیشتر باشد. پس باید سراغ لیست مراکز معتبر کاشت مو در تهران رفته و با در نظر گرفتن خصوصیاتی که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد، بهترین مرکز را انتخاب نمود. پس در ادامه با ما در مجله اینترنتی لی‌لی‌مگ همراه باشید تا شما را با معیار‌های انتخاب کلینیک مناسب، انواع روش‌های کاشت مو، قیمت و آدرس چند مرکز پرمخاطب کاشت مو در تهران آشنا نماییم.

کاشت مو در تهران؛ معرفی بهترین مراکز کاشت مو تهران
بهترین پزشک کاشت مو در تهران چه کسی است

ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

برای این که بتوانید بهترین کلینیک کاشت مو در تهران را انتخاب کنید، باید با ویژگی‌های یک مرکز خوب آشنا شوید. به همین جهت در ادامه ویژگی‌های یک مرکز تخصصی و معتبر کاشت مو در تهران را بیان می‌کنیم. همچنین برای آشنایی بیشتر با این ویژگی‌ها می‌توانید به مقاله لی‌لی‌مگ با عنوان بهترین کلینیک کاشت مو هم مراجعه کنید.

مجوز رسمی از وزارت بهداشت از ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو تهران

مهمترین ویژگی یک کلینیک کاشت موی خوب در تهران، داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. در همه کلینیک‌های معتبر تهران و ایران معمولا این مجوز در وب سایت رسمی کلینیک قابل مشاهده است. همچنین اصل یا تصویر این مجوز باید در داخل کلینیک و در معرض دید عموم قرار گرفته باشد. مراکزی که زیر نظر وزارت بهداشت هستند، به صورت مکرر چک و بررسی می‌شوند و در صورتی که یکی از موارد ذکر شده اجرا نشود، نه تنها مرکز از پوشش وزارت بهداشت خارج می‌شود، بلکه تا زمانی که موارد مشخص شده از سوی وزارت بهداشت در رابطه با کلینیک برطرف نشود، وزارت بهداشت این مرکز کاشت مو را تایید نمی‌کند.

داشتن تجهیزات مدرن از معیارهای بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

به روز بودن و استفاده از تجهیزات روز دنیا یکی از معیارهای مناسب برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران است. قطعا یک کلینیک کاشت موی پیشرفته بدون استفاده از تجهیزات مدرن نمی‌تواند خود را هم ردیف بهترین کلینیک‌های پوست و موی ایران و دنیا قرار دهد. به طور مثال استفاده از کاشت مو میکرو FIT و یا کاشت موی رباتیک با دستگاه آرتاس (ARTAS) یکی از پیشرفته‌ترین تکنیک‌هاست. ربات ARTAS توانایی طراحی خط موی ناحیه دریافت کننده با تکنولوژی استودیوی مو ARTAS را دارد. این تکنولوژی به پزشک اجازه می‌دهد تا خط کاشت مو را به صورت دیجیتال طراحی کند. بعضی از کلینیک‌های به روز اقدام به تهیه این دستگاه نیز نموده‌اند و قطعا این موضوع یک مزیت برای آنها محسوب می‌شود.

ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو در تهران
بهترین مرکز کاشت مو در تهران کجاست؟

حمایت از مراجعین از ملزومات بهترین مرکز کاشت مو تهران

احترام به مراجعین و توجه به خواسته‌های آنها یکی از اساسی‌ترین ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت مو تهران است. احترام نه به معنای لغوی، بلکه ارائه خدمات با کیفیت و تخصصی، مهمترین نوع احترامی است که یک مرکز ایده‌آل درمانی برای بیماران و مراجعه کنندگان قائل است. در کنار این موضوع، یک مرکز کاشت موی مناسب جایی است که پرسنل آن خواسته‌های بیماران را با دقت شنیده و مطابق خواست آنها روش درمانی مناسب و خدمات مورد نظر را ارائه کنند. این فاکتور را می‌توان از نحوه تعامل پرسنل کلینیک با سایر مراجعه کنندگان به خوبی متوجه شد.

خصوصیات بهترین دکتر کاشت مو در تهران

كاشت مو یك كار تیمی است و كار تنها یك پزشك نیست. این عمل نیاز به تجربه، توانایی، مهارت، تخصص و تكنیك چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر كادر پزشكی دارد که همه این عوامل در کنار هم مستقیما بر نتیجه نهایی کاشت مو تاثیر می‌گذارد. علاوه بر این موارد، مدرک پزشک، دانشگاهی که از آن مدرک گرفته است و همچنین فعالیت‌های علمی او در زمینه چاپ مقالات می‌تواند معیارهای مناسب برای انتخاب بهترین دکتر کاشت مو در تهران باشد. به طور کلی در یک کلینیک کاشت موی خوب، مسئول فني بايد متخصص پوست و مو باشد. نام متخصص مسئول را در سايت انجمن متخصصين پوست ايران می‌توان جستجو کرد (برای دسترسی به این سایت کلیک کنید). همچنین برای استعلام پزشكان فعال در زمینه كاشت مو هم می‌توان اسامی پزشکان را در سايت سازمان نظام پزشكي جستجو کرد (برای دسترسی به این سایت کلیک کنید).

خصوصیات بهترین دکتر کاشت مو در تهران
معرفی کلینیک ها و پزشکان برتر کاشت مو در تهران برای جوانان

خدمات مشاوره مناسب از معیارهای مهم انتخاب مرکز کاشت مو در تهران

بررسی دلیل یا دلایل ریزش مو از نکات مهم قبل از کاشت مو است. برای بررسی این موضوع فرد با مراجعه به کلینیک کاشت مو و مشورت با متخصصین در این زمینه می‌تواند علت ریزش مو را با انجام آزمایش و یا بررسی موارد تاثیر گذار دیگر مشخص کند. به طور کلی ریزش مو به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله تغذیه، فشار روحی، استرس و اضطراب بیش از حد و … اینها مواردی هستند که در بعضی از افراد باعث ریزش مو شده است. با در نظر گرفتن این موارد مشاوران کلینیک فوق تخصصی پوست و مو باید شیوه درمانی مناسب فرد را پیشنهاد دهند. گاهی نیاز است ترمیم مو با متدهایی غیر از کاشت مو انجام پذیرد. بنابراین یکی از معیارهای انتخاب کلینیک کاشت مو در تهران این است که پزشک به خوبی شما را معاینه کرده و با توجه به نیاز شما روش درمانی را پیشنهاد کند. نه این که از همان ابتدا شما را به سمت کاشت مو هدایت کند!

در این رابطه شما را به شنیدن توضیحات یک متخصص کاشت مو دعوت می‌کنیم:

در صورت تمایل می‌توانید صوت این ویدئو را جداگانه بشنوید:

کادر اداری و خدماتی مناسب از ویژگی‌های مراکز معتبر کاشت مو تهران

یک مرکز درمانی علاوه بر پزشک باید دارای مدیران، پرستاران، کارشناسان پوست و مو و کادر اداری مجرب باشد تا بتواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه کند. کادر خدماتی و اداری در یک مرکز درمانی مانند یک زنجیره عمل می‌کنند، به شکلی که اگر یکی از پرسنل به خوبی به بیماران خدمت رسانی نکند، تمام زنجیره مختل شده و عملکرد کل کلینیک زیر سوال می‌رود.

کادر اداری و خدماتی مناسب از ویژگی‌های مراکز معتبر کاشت مو تهران
چگونه بهترین مرکز کاشت مو تهران را انتخاب کنیم

چگونه بهترین مرکز کاشت مو در تهران را انتخاب کنیم؟

در قسمت قبل شما را با ویژگی‌های یک کلینیک مناسب و بهترین دکتر کاشت مو در تهران آشنا کردیم. حال سوالی که مطرح می‌شود این است که چطور تشخیص دهیم یک مرکز کاشت مو در تهران این ویژگی‌ها را دارد. برای پاسخ به این پرسش از روش‌های زیر کمک بگیرید:

بررسی سوابق کاری برای انتخاب بهترین دکتر کاشت مو در تهران

دکتر کاشت مو با سابقه کاری زیاد می‌تواند به صورت حرفه‌ای‌تر و با مهارت بیشتر روند کاشت مو را به نتیجه برساند. حتما نمونه کارهای انجام شده توسط کلینیک و دکتر مورد نظر را بررسی بفرمایید. معمولا نمونه‌کارهای انجام شده قدیمی‌ترین مراکز کاشت مو در تهران در سایت، شبکه اجتماعی یا بروشورهای مرکز قابل مشاهده است. مراکز قدیمی و معتبر کمتر از تبلیغاتی مثل کاشت موی ارزان و تضمینی استفاده می‌کنند و قیمت کاشت مو یا پیوند موی طبیعی در این مراکز تقریبا از متوسط به بالاست.

چگونه بهترین مرکز کاشت مو در تهران را انتخاب کنیم؟
بهترین متخصص کاشت مو تهران کیست؟

پرس و جو از سایر مراجعین برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

یکی دیگر از کارهایی که می‌توان برای انتخاب یک کلینیک مناسب و معتبر انجام داد، پرس و جو از افرادی است که از خدمات درمانی مرکز مورد نظر استفاده کرده‌اند. به طور کلی افرادی که سابقه حضور در کلینیک مربوطه را دارند، به خوبی می‌توانند شما را در انتخاب بهترین کلینیک و دکتر کاشت مو در تهران کمک کنند. پیشنهاد می‌کنیم اگر تجربه‌ی کاشت مو در کلینیک‌های تهران را دارید، آن را در قسمت نظرات این مطلب با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

بررسی دیدگاه‌های بیماران برای استعلام قیمت کاشت مو در تهران

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توان از آن برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران بهره برد، بررسی دیدگاه‌های بیماران در دنیای مجازی و وبسایت‌های مراکز درمانی است. این روزها به دلیل پیشرفت فناوری اطلاعات و توسعه شبکه‌های اجتماعی، افراد می‌توانند با مراجعه به چنل‌ها و سایت‌های اینترنتی از دیدگاه‌ها و نظرات کاربران مختلف آگاه شوند و با استفاده از این دیدگاه‌ها، از قیمت کاشت مو در تهران مطلع شوند و بهترین انتخاب را انجام دهند.

بررسی دیدگاه‌های بیماران برای استعلام قیمت کاشت مو در تهران
بهترین دکتر کاشت مو در تهران کجاست؟

برای انتخاب بهترین کلینیک و دکتر کاشت مو در تهران نیاز به بررسی، تحقیق و مقایسه کیفیت و قیمت هر کدام از پزشکان است. در انتخاب کلینیک مورد نظر دقت داشته باشید که حتما مجوز فعالیت از وزارت بهداشت داشته باشد و پزشک متخصص زیبایی عمل کاشت مو را انجام دهد.

لیست بهترین کلینیک های کاشت مو در تهران
لیست بهترین پزشکان کاشت مو در تهران

بهترین روش کاشت مو تهران کدام است؟

با توجه به پیشرفته بودن مراکز تخصصی کاشت مو در تهران، روش‌های مختلف پیوند مو در این مراکز ارائه می‌شود. بنابراین شما می‌توانید پس از مشورت با پزشک و در صورت نیاز از بین روش‌های مختلف، بهترین روش کاشت مو را انتخاب کنید. روش‌های کاشت مو در تهران انواع مختلفی مانند روش FUE، روش FUT، روش SUT و روش ترمیم مو HRT دارد که در ادامه به صورت مختصر به آنها اشاره می‌کنیم. اما پیش از آن باید به این سوال پاسخ دهیم که بهترین روش کاشت مو در تهران کدام است؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت که استفاده از واژه‌ی بهترین چندان مناسب نیست و بهتر است بگوییم «مناسب‌ترین» روش کاشت مو کدام است. مناسب‌ترین روش کاشت مو برای هر فرد روشی است که بهترین نتایج را به ارمغان بیاورد و کم‌ترین میزان استرس و هزینه را وارد کند. دست‌آورد کاشت مو مشخص است، پر کردن نواحی بدون موی سر به شکلی که زیبایی و جوانی شما را بازیابی کند. در بخش هزینه عوامل زیادی وجود دارند، از استرس‌ها و صدمات روش‌های کاشت مو گرفته تا هزینه‌های مالی و زمانی. بنابراین بهترین روش کاشت مو برای هر فرد با در نظر گرفتن موارد مختلفی نظیر وضعیت بانک مو، میزان ریزش موی بیمار و وضعیت اقتصادی او تعیین می‌شود. برای آشنایی بیشتر با معیارهای انتخاب بهترین تکنیک کاشت مو، توصیه می‌کنیم به مقاله جامع و کامل ما با عنوان بهترین روش کاشت مو مراجعه کنید. اکنون بهتر است به سراغ معرفی روش‌های کاشت مو در تهران برویم.

بهترین روش کاشت مو تهران کدام است؟
بهترین روش کاشت مو طبیعی در تهران چیست؟

کاشت مو به روش FUT در تهران

در کاشت مو به روش FUT یک نوار مو از ناحیه بانک موی سر برداشت شده و سپس این نوار توسط پزشک جراح به گرافت‌های کوچک‌تر شامل فولیکول‌های مو تقسیم می‌شود. در ادامه فولیکول‌های مو با ایجاد کانال‌هایی در ناحیه طاسی سر کاشته می‌شوند. هزینه کاشت مو به روش FUT کمتر از سایر روش‌های کاشت موی طبیعی نظیر روش FUE است و در زمان کمتری انجام می‌شود. اما در این روش اسکار باقی می‌ماند و ممکن است پوست سر، پوسته پوسته شود.

کاشت مو به روش FUE در تهران

روش FUE یکی از کاربردی‌ترین و رایج‌ترین روش‌های کاشت مو است. در روش کاشت مو FUE واحدهای فولیکولی مو بصورت جدا از هم (تک تک) و از نواحی مختلف پشت سر برداشت شده و سپس در نواحی طاسی کاشته می‌شود. این روش یک عمل کم‌تهاجمی است و از این نظر مناسب کسانی است که نمی‌خواهند جای زخم و بخیه در پشت سر آنها باقی بماند و همچنین نیاز به گرافت‌های کمتری برای کاشت مو دارند. ضمنا دوره نقاهت نیز در کاشت مو FUE کمتر از FUT است و فرد به سرعت می‌تواند فعالیت‌های روزانه خود را آغاز کند.

کاشت مو به روش SUT در تهران

معمولا در کلینیک‌های مختلف کاشت مو در تهران از روش SUT بیشتر از سایر روش‌ها استفاده می‌کنند. از نکات مثبت این فرآیند می‌توان به عدم نیاز به پانسمان، بخیه و عمل جراحی اشاره کرد. دکتر پوست و مو با کمک دستگاه‌های اتوماتیک کاشت مو را تا 14000 تار موی واقعی انجام می‌دهد. بر اساس تحقیقات، این آمار به طور تقریبی سه برابر روش‌های قدیمی است. خط رویش در این روش کاشت مو به صورت طبیعی است. علاوه بر این موی سر دارای تراکم بالایی خواهد بود و فولیکول‌های مو از بین نخواهد رفت. دلایل موفقیت این روش به خاطر آن است که کلیه عملیات برداشت و فریز کردن با یک فرآیند انجام می‌گیرد. برای آشنایی بیشتر با مراحل، معایب، مزایا و هزینه کاشت مو به روش SUT می‌توانید به مقاله ما با عنوان عوارض کاشت مو به روش SUT مراجعه کنید.

ترمیم مو به روش HRT در تهران

تکنیک HRT فرآیندی است که در طی آن با بررسی موهای شخص، موهایی شبیه به آن به صورت مصنوعی تهیه می‌شود و به پوست سر اضافه می‌شود. این روش از روش‌های ابتدایی ترمیم مو است که در اغلب کشورهای پیشرفته دنیا روش‌های دیگری جایگزین آن شده است. با مشاهده فیلم ترمیم مو به روش HRT متوجه خواهید شد که این روش چیزی شبیه به قرار دادن کلاه‌گیس می‌باشد اما با کمی تفاوت در شکل اتصال به سر و موها. برای آشنایی بیشتر با این روش پیشنهاد می‌کنیم مقاله لی‌لی‌مگ با عنوان هزینه کاشت مو به روش HRT را مطالعه بفرمایید.

مجوز رسمی از وزارت بهداشت از ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو تهران
معرفی بهترین مراکز کاشت مو در تهران برای خانم‌ها و آقایان

نحوه کاشت ریش و سبیل در بهترین مراکز کاشت مو در تهران

کاشت مو در ناحیه‌ی صورت را می‌توان با استفاده از روش‌ FUT، روش FIT و یا سایر روش‌های بر پایه‌ی FIT انجام داد. هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایبی دارند و باید با توجه به شرایط هر فرد، تصمیم‌گیری شود که کدام روش مناسب‌تر بوده و نتایج بهتری حاصل می‌کند. به طور کلی روش‌های کاشت ریش و سبیل عموما در ابزارها و دستگاه‌های استفاده شده در مرحله‌ی برداشت گرافت‌ها متفاوت هستند. به طور مثال در روش‌هایی که از برداشت واحدهای فولیکولی استفاده می‌شود، می‌توان استخراج فولیکول‌ها به شکل دستی یا با دستگاه‌های اتوماتیک انجام داد. در مجموع روش‌های مرسوم برای کاشت ریش عبارتند از:

  • روش FIT: استفاده از پانچ و انبرک‌های دستی برای برداشت فولیکول‌ها
  • روش SUT: استفاده از پانچ ماشینی و سیستم ساکشن برای برداشت فولکیول‌ها
  • روش Micro FIT: استفاده از پانچ ماشینی با قابلیت تغییر سایز و سیستم ساکشن برای برداشت فولیکول‌ها
نحوه کاشت ریش و سبیل در بهترین مراکز کاشت مو در تهران
مراحل و هزینه کاشت ریش و سبیل در تهران

کاشت ابرو در کلینیک کاشت مو تهران

کاشت ابرو شیوه‌ای ماندگار برای پرپشت کردن ابرو است و برای انجام آن باید به بهترین کلینیک های کاشت مو در تهران و ایران مراجعه کرد. تمام افرادی که فاقد ابرو هستند یا ابروهای بسیار نازک و کم پشت دارند، می‌توانند تحت کاشت ابرو قرار گیرند. روش‌های کاشت ابرو در زمره اولین شیوه‌های کاشت مو است که در نیمه اول قرن بیستم معرفی شده‌اند. بهترین فولیکول‌ها برای کاشت در محل ابرو، فولیکول‌های سر هستند و در این میان کسانی که موی سر صاف تا کمی حالت‌دار دارند، بهترین انتخاب‌ها برای کاشت ابرو هستند. موهای مجعد و خیلی حالت‌دار مناسب کاشت ابرو از بانک موی سر نیستند.

متاسفانه عدم اطلاع رسانی کافی در مورد کاشت ابرو با استفاده از موهای طبیعی توسط پزشک متخصص و همچنین وجود تبلیغات زیاد و غیر اصولی در مورد تاتو ابروها و هاشور ابرو که یک کار آرایشی است، موجب شده بسیاری از خانم‌ها در جامعه‌ ما برای رفع مشکلات ابروهایشان از جمله اصلاح فرم و مدل ابرو یا پرپشت کردن ابروها، بجای انجام کاشت ابرو در کلینیک‌های تخصصی پوست و مو به تتو کردن در آرایشگاه‌های زنانه روی بیاورند.  

کاشت ابرو در کلینیک کاشت مو تهران
کاشت ابرو با جدیدترین روش در کلینیک تخصصی کاشت مو در تهران

قیمت کاشت مو در تهران چقدر است؟

قیمت کاشت مو همواره یکی از دغدغه‌های کسانی است که می‌خواهند کاشت مویی طبیعی در یک کلینیک معتبر داشته باشند. قیمت کاشت مو در تهران بسته به عوامل مختلف، متفاوت می‌باشد. به طور مثال قیمت کاشت مو در تهران می‌تواند بسته به اینکه برای کاشت ریش، کاشت ابرو، کاشت موی زنان و یا کاشت موی مردان انجام بگیرد، کمی متفاوت باشد. مواردی نظیر تراکم ناحیه‌ی مورد نظر، وسعت ریزش مو، تعداد گرافت‌های کاشته شده و تکنیک مورد استفاده از عوامل تاثیر گذار بر قیمت کاشت مو در تهران است. برای محاسبه‌ی قیمت کاشت مو در تهران باید تعرفه کاشت مو برای هر گرافت را در تعداد گرافت کاشته شده در نظر گرفت تا به هزینه تقریبی کاشت مو در تهران یا سایر شهرستان‌ها رسید. کمترین هزینه کاشت مو مربوط به عمل کاشت مو به شیوه FUT یا همان برش نواری است. هزینه کاشت مو به روش  SUTیا FIT به قیمت کاشت هر تار مو بستگی داشته و تقریبا 50 % گرانتر از شیوه FUT است. هزینه کاشت مو در تهران تقریبا از 5 میلیون تومان به بالا برآورد می‌شود. برای آشنایی بیشتر با قیمت کاشت مو می‌توانید مقاله لی‌لی‌مگ با موضوع هزینه پیوند مو را مطالعه بفرمایید.

قیمت کاشت مو در تهران چقدر است؟
هزینه کاشت مو در تهران چقدر است

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین مراکز کاشت مو، شما را به دیدن ویدئوی زیر دعوت می‌کنیم:

سخن پایانی درباره کاشت مو در تهران

در این مقاله فاکتورهای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو تهران را بیان کردیم. برای مقایسه قیمت کاشت مو در تهران با قیمت کاشت مو در کشورهای پیشرفته دنیا باید در نظر گرفت که در ایران با توجه به کیفیت کاشت مو، هزینه انجام این عمل بسیار پایین است. به عنوان نکته آخر لازم به ذکر است که برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در مشهد، شیراز، اصفهان، کرج و یا سایر شهرهای کشور، نمی‌توان از سایت انجمن پوست استفاده نمود و وضعیت کلینیک را اعتبارسنجی کرد. اما حتما از سایر موارد گفته شده در این مطلب مانند چک کردن مجوزهای وزارت بهداشت و تجربه سایر متقاضیان استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتیجه با کمترین عوارض کاشت مو را داشته باشید.